Uroczyste podsumowanie roku 2018

18ego stycznia uroczyście podsumowaliśmy miniony rok. 2018 był dla nas przełomowy – osiągnęliśmy rekordowe wyniki finansowe, zwiększyliśmy zatrudnienie, przeprowadziliśmy rebranding, przenieśliśmy się do nowo wybudowanej siedziby przy ulicy Rejewskiego.

Część oficjalną otworzyła prezentacja Prezesa Zarządu, który w pigułce przedstawił wyniki oraz zmiany, które nastąpiły podczas ostatnich dwunastu miesięcy. Jak podkreślił – jest to sukces całego zespołu. Kolejnym punktem były przygotowane przez działy krótkie filmy, przedstawiające ich wewnętrzną pracę i wyzwania, którym musieli stawić czoła.

Nasza firma dynamicznie się rozwija na wielu płaszczyznach. Braliśmy udział w wielu wydarzeniach sportowych m.in. w biegu City Trail (edycja letnia). Zorganizowaliśmy również własną charytatywną imprezę biegową „Uskrzydleni biegniemy dla Zosi”, w której wzięło udział prawie 500 uczestników. Przychód z pakietów startowych zasilił konto 2-letniej Zosi z Olsztyna, która potrzebowała operacji, aby móc chodzić o własnych siłach.

Do sukcesów firmy w 2018 roku należało również uzyskanie prestiżowego certyfikatu ISO 28000, świadczący o spełnieniu wysokich wymagań w zakresie bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw. Zostaliśmy, szósty raz z rzędu, laureatami nagrody Gazele Biznesu oraz po raz trzeci Diamentów Forbesa. Są one dowodem stałej dynamiki wzrostu.

Część oficjalną zakończyła uroczysta kolacja, następnie trwała zabawa do białego rana.